Čtenářský deník

15. června 2012 v 12:00 | **Any**

Jeden den = tři knihy! Osm hodin = jedna kniha.. KDY MÁM SPÁT?!


Nevím jak vás, ale mě osobně dokáže celkem slušně naštvat, když se vám donese, že do zítra má být přečteno 10 knih do čtenářského deníku.. Mám jich sedm.. Takže to je: jeden den = tři knihy. Pro upřesnění, musíme za školní rok přečíst 10 knih, pět vlasní výběr a pět si vybrat ze seznamu doporučených. Samozřejmě, mi zbývá dočíst z té kategorie doporučených..

Kamarádka (budeme jí říkat třeba "M" =)), která se vše dozvěděla až ode mne se ale vůbec nevzrušovala a jen prohodila: "OK! To zas zkopčim z netu," a začala si ze skříňky rvát tašku. Povytáhla jsem obočí: "Jo? Já to asi přečtu..". Taška byla venku, teď přišly na řadu boty: "Se s tim nechci zabejvat, a navíc, teď mě ani knížky nějak neberou!". Boty máme. Stojím tam a přemýšlím, jestli nezvolím Mčinu metodu zápisu, ale ihned na to si vše zakážu s tím, že lehčí bude to přečíst. "No a co když na tebe přijde?" opáčím a snažím se M převrátit na "stranu dobra". Ta se otočí a nevzrušeně zamumlá: "Prosimtě! Víš kolik toho čte.. Vsadila bych se, že poloviny těch bichlí ani nečetla!". Hm.. Asi má pravdu: "Hm.. Je to možný.." uzavírám konverzaci, ale stále si v duchu stojím za svým a hodlám všechny tři knihy řádně přečíst. M si zamyká skříňku: "Jdeme na oběd? Už mám hroznej hlad!"

To bylo na úvod, vlastními slovy ;)
Myslím, že to není nejhorší a doufám, že se článeček bude líbit! Bude podávat průběžné informace ;)

P.S.: Vím, že čtenářský deník není úplně nejzáživnější téma pro první článek, ale co, každý den nemůže být plný dobrodružství, ne?

**Any**
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anonym Anonym | 15. června 2012 v 16:05 | Reagovat

No... Pěkný!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama